Оренда

Оренда офісних та торговельних приміщень в Києві, Голосіївський район

Бізнес центр AZOR пропонує в оренду різноманітні приміщення для вашого бізнесу!

Image

Оренда Корпус А

Офісне приміщення в оренду площею - 1 364 кв.м, в окремому корпусі А вільного планування. Корпус розташований на «червоній лінії» - пров. Охтирський.

Загальна площа - 2 967 кв.м.

Корисна площа - 2 630 кв.м.

- офісні приміщення, розташовані на 2-3 поверхах;
- торговельні приміщення, розташовані на 1 поверсі;
Санвузли на всіх поверхах. Є можливість створення, міні кухні (кухонь) і санвузлів в офісі. Передбачені паркомісця. Контрольно-пропускний режим, в офіси і паркінг. Додатково в бізнес центрі передбачено: кав'ярня, місця для куріння, зони відпочинку, відео спостереження, пожежна та охоронна сигналізація.

Image

Оренда Корпус В

Офісні приміщення в оренду площею: 500 кв.м. та 1014 кв.м. в Корпусі В.  Розташований на "червоній лінії" по вулиці Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка). Приміщення вільного планування, що дозволяє задовольнити потреби будь-якого бізнесу.

Загальна площа - 1760 кв.м.

Корисна площа - 1 586 кв.м.

- офісні приміщення, розташовані на 2-3 поверхах;
- торговельні приміщення, розташовані на 1 поверсі;
Санвузли на всіх поверхах. Передбачені паркомісця. Є можливість створення, за бажанням, міні кухні і санвузла в офісі. Контрольно-пропускний режим, в офіси і паркінг. Додатково в бізнес центрі передбачено: кав'ярня, місця для куріння, зони відпочинку, відео спостереження, пожежна та охоронна сигналізація.

Image

Оренда Корпус С

Офісні приміщення в оренду площею: 820 кв.м, 770 кв.м і 2963 кв.м в Корпусі С. Вільне планування дозволяє задовольнити потреби будь-якого бізнесу, і розміститися офісу великої компанії.

Загальна площа - 4 114 кв.м.

Корисна площа - 3 548 кв.м.

- офісні приміщення, розташовані на 1-4 поверхах;
- допоміжні приміщення, розташовані на 0 поверсі (підвал).
Санвузли на всіх поверхах. Передбачені паркомісця. Є можливість створення, міні кухні (кухонь) і санвузлів в офісі. Контрольно-пропускний режим, в офіси і паркінг. Додатково в бізнес центрі передбачено: кав'ярня, місця для куріння, зони відпочинку, відео спостереження, пожежна та охоронна сигналізація.

Бiзнес центр "AZOR"

Оренда, продаж офісних та торговельних приміщень в Києві, Голосіївський район.

Новий, сучасний, комфортабельний бізнес центр AZOR пропонує нерухомість для вашого бізнесу!

©2019 БЦ АЗОР

Поиск