Previous Next

Про центр AZOR

РЕКОНСТРУКЦІЯ КОМПЛЕКСУ.
Введення в експлуатацію - IV - квартал 2019 року.

Новий, сучасний бізнес центр "AZOR" розташований на перетині вул. Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка) та пер. Охтирського, в самому зеленому та екологічно сприятливому Голосіївському районі столиці, по вул. Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка), 8.

На сьогоднішній день пройдено етапи отримання дозвільної документації для будівництва бізнес-центру.
Комплекс будується з урахуванням сучасних вимог до бізнес центру, і відповідає класу «В».
Має зручні, добре видимі під'їзди та достатню кількість паркувальних місць. Форма офісної частини - з розбивкою на 3 корпуси, що дозволить заповнити площу ефективно - як великій компанії - наприклад, цілий корпус, так і компанії середнього формату, якій достатньо невеликої площі.
Офісні приміщення – вільного планування, що дає можливість якісно організувати робочий простір: планування на свій розсуд, індивідуальний вхід, санвузол і можливість створення міні кухні.
Торговельні приміщення розташовані на перших поверхах корпусу «А» та «В», що виходять на «червоні лінії» - пров. Охтирський та вул. Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка), де можуть розташуватися банки, магазини, салон краси та інше.

Загальна площа - 8 840 кв.м.
Корисна площа - 7 7 64 кв.м.
Офісні приміщення - 5 340 кв.м.
Торговельні приміщення - 1 300 кв.м.
Допоміжні приміщення - 1 136 кв.м.
Паркомісця: 43
Поверховість: 3 - 4 поверхи

Передбачено контрольно-пропускний режим, в офіси та паркінг. Додатково в бізнес центрі передбачено: кафе-бістро, кав'ярня, місця для куріння, зони відпочинку, відео спостереження, пожежна та охоронна сигналізація.

Технічні характеристики:
Зовнішні стіни з цегли, перекриття залізобетон, надбудова металокаркас. Будівлю утеплено з фасаду, зовні оброблено сучасними матеріалами. Висота стелі від H = 3,3м до H = 4,2м в залежності від зони та корпусу. Водопостачання - міські водопровідні мережі, автономна система опалення (котельня), власне ТП (350 кВт), електрощит в кожному приміщенні, сучасні дублюючі системи зв'язку, телекомунікації та нові інженерні системи. Енергоефективні фасади та нові віконні системи.

Бiзнес центр "AZOR"

Новий, сучасний, комфортабельний бізнес центр AZOR пропонує нерухомість для вашого бізнесу!

©2019 БЦ АЗОР

Поиск