Previous Next

Про центр AZOR

РЕКОНСТРУКЦІЯ КОМПЛЕКСУ.
Введення в експлуатацію - III-IV - квартал 2019 року.

Новий, сучасний бізнес центр "AZOR" розташований на перетині вул. Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка) та пер. Охтирського, в самому зеленому та екологічно сприятливому Голосіївському районі столиці, по вул. Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка), 8.

Власником комплексу та земельної ділянки 0,42 Га є компанія ТОВ «Фірма Спец-Трейдінг».
На сьогоднішній день пройдено етапи отримання дозвільної документації для будівництва бізнес-центру.

Комплекс будується з урахуванням сучасних вимог до бізнес центру, і відповідає класу «В».
Має зручні, добре видимі під'їзди та достатню кількість паркувальних місць. Форма офісної частини - з розбивкою на 3 корпуси, що дозволить заповнити площу ефективно - як великій компанії - наприклад, цілий корпус, так і компанії середнього формату, якій достатньо невеликої площі.
Офісні приміщення – вільного планування, що дає можливість якісно організувати робочий простір: планування на свій розсуд, індивідуальний вхід, санвузол і можливість створення міні кухні.
Торговельні приміщення розташовані на перших поверхах корпусу «А» та «В», що виходять на «червоні лінії» - пров. Охтирський та вул. Михайла Максимовича (Онуфрія Трутенка), де можуть розташуватися банки, магазини, салон краси та інше.

Загальна площа - 8 840 кв.м.
Корисна площа - 7 7 64 кв.м.
Офісні приміщення - 5 340 кв.м.
Торговельні приміщення - 1 300 кв.м.
Допоміжні приміщення - 1 136 кв.м.
Паркомісця: 43
Поверховість: 3 - 4 поверхи

Передбачено контрольно-пропускний режим, в офіси та паркінг. Додатково в бізнес центрі передбачено: кафе-бістро, кав'ярня, місця для куріння, зони відпочинку, відео спостереження, пожежна та охоронна сигналізація.

Технічні характеристики:
Зовнішні стіни з цегли, перекриття залізобетон, надбудова металокаркас. Будівлю утеплено з фасаду, зовні оброблено сучасними матеріалами. Висота стелі від H = 3,3м до H = 4,2м в залежності від зони та корпусу. Водопостачання - міські водопровідні мережі, автономна система опалення (котельня), власне ТП (350 кВт), електрощит в кожному приміщенні, сучасні дублюючі системи зв'язку, телекомунікації та нові інженерні системи. Енергоефективні фасади та нові віконні системи.

Бiзнес центр "AZOR"

Оренда, продаж офісних та торговельних приміщень в Києві, Голосіївський район.

Новий, сучасний, комфортабельний бізнес центр AZOR пропонує нерухомість для вашого бізнесу!

©2019 БЦ АЗОР

Поиск